EITA s.r.o.

cs
EITA s.r.o.
ODESLÁNÍ

Bezpečnostní a úklidová agentura

Zaměřujeme se na profesionální bezpečnostní služby, úklidový servis a pořadatelské služby. Všechny tyto služby lze libovolně kombinovat podle požadavku zákazníka. Naším cílem je poskytovat profesionální služby pro naprostou spokojenost klienta v oblasti bezpečnosti.

Naší specializací je poskytování bezpečnostních služeb. S bezpečnostní agenturou EITA s.r.o. máte možnost minimalizovat výskyt případných rizik a maximalizovat jejich rychlé odstranění.

Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby s důrazem na jejich kvalitu, flexibilitu, schopnost okamžité reakce na požadavky zákazníka.

PCO Eita s.r.o. Vstup do služby MOJE PCO

Naše služby

 • Ostraha objektů
  Forma střežení vychází ze specifikace požadavku zákazníka a kritérií, která zákazník stanoví pro konkrétní střežený objekt.
 • Pult centrální ochrany
  Pult centrální ochrany od spol. EITA, to je rychlost, zodpovědnost a zkušenosti v oblasti bezpečnosti.
 • Montáž a servis zabezpečovací techniky,  kamerové systémy
  Nabízíme možnosti střežení objektů technickými prostředky a zařízeními umístěnými ve střežených objektech. Jmenovitě PZTS - poplachové zabezpečovací a tísňové systémy.
 • Pořádková služba
  Předmětem činnosti hlídky pořádkové služby města (obce) je především působit preventivně, zabezpečovat záležitosti veřejného pořádku v katastrálním území města nebo obce.
 • Detektivní služby
  Nabízíme komplexní detektivní služby pro fyzické a právnické osoby. Na naše soukromé detektivy s mnohaletou praxí v oboru se můžete 100% spolehnout. Je pro nás velmi důležité zachovat si individuální a osobní přístup ke každému našemu klientovi.
 • Recepční služby
  Recepční služby poskytujeme převážně v administrativních budovách, případně významných průmyslových objektech, kde je vyžadována informační služba zejména pro návštěvníky a nájemce objektů.
 • Úklidové práce a služby
  Úklidové práce jsou poskytované spolu s dodávkou čistících, hygienických a dezinfekčních prostředků. Vše na míru a dle přání zákazníka.
 • Ostatní služby
  správa nemovitostí, převoz hotovosti a cenin, doprovody atd…

 

Rozhovor v CKTV o bezpečnostní agentuře

EITA s.r.o.

Adresa:
Tovární 197, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 152 751
E-mail:
info@eita.cz
WWW:
http://www.eita.cz