EITA s.r.o.

cs
EITA s.r.o.
ODESLÁNÍ

Montáž, servis EZS

Vedle fyzické ostrahy objektů nabízíme i možnosti střežení prostor technickými prostředky a zařízeními umístěnými ve střežených objektech. Jedná se o následující systémy:

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS) neboli elektronické zabezpečovací systémy (EZS) tvoří soubor zařízení, kterými se signalizuje nebezpečná situace z hlediska neoprávněného vniknutí pachatele do střeženého objektu. Zabezpečovací systémy EZS tak zajišťují ochranu vašeho majetku.


Specializujeme se na instalaci a servis všech typů elektronických zabezpečovacích systémů, od požárních detektorů, až po komplexní domovní alarmy s napojením na pult centrální ochrany (PCO).


EPS - zařízení elektronické požární signalizace je soubor hlásičů požáru, ústředen a doplňujících zařízení EPS, vytvářejících systém, kterým se opticky i akusticky signalizuje vzniklé ohnisko požáru nebo již vzniklý požár. Informace o vzniku požáru je předána na zvolené místo se stálou službou nebo může být zároveň předána přímo na HZS.


Dohledové kamerové systémy CCTV (tzv. uzavřený televizní okruh) slouží k zajištění bezpečnosti osob a ochrany majetku. Bezpečnostní kamerové systémy CCTV nabízejí okamžitý přehled o dění ve střežených objektech.


EITA nabízí montáž poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů (PZTS), zařízení elektronické požární signalizace (EPS) i kamerových systémů CCTV do všech typů objektů.


Pult centrální ochrany (PCO) - Máte-li dohledový kamerový systém CCTV a další zabezpečovací systémy (EZS, EPS) napojen na tzv. pult centrální ochrany (PCO), můžete být bez obav. PCO funguje 24 hodin denně a v případě alarmu k vám pracovník pultu centrální ochrany okamžitě vyšle zaměstnance bezpečnostní služby. Pult centrální ochrany (PCO) může být kromě kamer sloužících k vizuální kontrole napojen také na elektronické zabezpečovací systémy EZS/poplachové zabezpečovací a tísňové systémy PZTS (různá čidla) a elektronickou požární signalizaci EPS.


Montáž a servis - k výše uvedeným typům zabezpečovacích systémů nabízíme a poskytujeme montáž a servis, funkčních zkoušek i kontrol dle platných českých norem.


Pokud bezpečnostní a kamerové systémy splní svůj účel a zabrání případné možné škodě, pak vložená investice se jistě několikanásobně vrátí. A pokud už k jakékoliv škodě dojde, pak pojistná událost bude uhrazena odpovídajícím způsobem, protože pojišťovny zohledňují zabezpečení objektu a čím lepší bezpečnostní opatření, tím lepší pojistka.


Technické služby poskytujeme v rámci celého území České republiky.

EITA s.r.o.

Adresa:
Tovární 197, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 152 751
E-mail:
info@eita.cz
WWW:
http://www.eita.cz